Poszukiwany Przedstawiciel Handlowy

Możemy teraz wymienić wiele pięknych rzeczy, które będzie Pan / Pani robić i przeżywać. Ale tego nie chcemy, ponieważ chodzi o 3 rzeczy: doradzać – sprzedawać – opiekować się !

Pana / Pani klienci: Warsztaty, salony samochodowe, spedycje, myjnie, blacharnie, lakiernie, tunerzy samochodowi, warsztaty maszyn rolniczych, budowlanych …

Pana / Pani produkty: Odrdzewiacz, odtłuszczacz, środek do czyszczenia felg, pianka do szyb, wiertła, tarcze do cięcia, klej do szyb, politury, narzędzia …

Bycie szybkim opłaca się w Normfest! Zaczynamy od zaraz!

Miasto: WROCŁAW

Innowacyjna firma z tradycjami

Z sukcesem zaopatrujemy, jako jedna z największych firm w Europie, warsztaty. Od ponad 60 lat, dostarczamy wszystkie produkty dla przemysłu motoryzacyjnego, które są potrzebne do codziennej pracy. Do naszych klientów należą firmy, któe reperują, serwisują i myją pojazdy.

Od A jak aktywna piana do Z jak zawleczka

Nasz cały asortyment obejmuje około 19 000 najlepszych jakościowo chemicznych i technicznych produktów do napraw pojazdów. Do tego można doliczyć marki jak Hazet i Bosch. Artykuły z zakresu napraw karoserii, akcesoria do napraw, wyposażenie warsztatów i narzędzia są sprzedaane przez naszych przestawicieli handlowych, ale również poprzez dział telemarketingu, czy też działający 24 godziny na dobę Normfest Online - Shop.

Zawsze staramy się znaleźć takich, którzy najlepiej do nas pasują!

Pasuje Pan / Pani do nas?

Byłoby dobrze, gdyby Pan / Pani w świecie multimedialnym czuł / -a się jak u siebie w domu, miał / -a powiązania sieciowe i umiał / -a prezentować na iPadzie nasze produkty i oczywiście je sprzedawać. Wykształcenie handlowe lub techniczne też byłoby OK,. chęć uczenia się grupie nowych rzeczy i bardzo ważne - mieć frajdę z techniki, oldtimerów, samochodów użytkowych, samochodów sportowych...

Dajemy Panu / Pani ...

Dużo produktów, przy pomocy których można robić dobry obrót. Umowę o pracę z wynagrodzeniem opartym o efektywne działania - podstawa, prowizja, premie. Samochód służbowy, iPad na którym jest katalog, telefon, możliwość dalszych szkoleń oraz serdeczną i otwartą atmosferę w firmie.

Co my chcemy...

Otrzymać pasujące do nas CV. Chętnie przeczytamy dlaczego wybrał nas pan / Pani jako atrakcyjnego dla siebie pracodawcę - proszę "zrobić nam apetyt na Pana / Panią".

Proszę być autentycznym i wiernym sobie - my też tacy jesteśmy!

Czekamy na Pana / Pani aplikację!