Normfest

Historia samochodu sięga ponad 100 lat wstecz. A firma Normfest uczestniczy w niej już od ponad połowy tego okresu. Przemysł motoryzacyjny i jego produkty – samochody – są jak nigdy dotąd technologicznie młodsze oraz bardziej nowoczesne i dynamiczne.

Te wysokie wymagania sprawiły, że Normfest jest nadal młodym przedsiębiorstwem. Z jednej strony jest to firma z tradycją, doświadczeniem i trwałymi wartościami, z drugiej to firma łącząca tempo i wzrost z radością działania – reprezentująca symbiozę tradycji i nowoczesności.

Grupa Normfest działa obecnie w 10 krajach, zatrudniając w tym roku ponad 400 pracowników. Rozwój przedsiębiorstwa ma w przyszłych latach priorytetowe znaczenie. Grupa Normfest posiadając w swojej ofercie ponad 10.000 produktów, jest profesjonalnym dostawcą przedsiębiorstw przemysłu motoryzacyjnego zajmującym się zaopatrzeniem ich w produkty i materiały zaliczane do segmentu C: produkty z zakresu napraw i kontroli pojazdów, szyb samochodowych, karoserii oraz regeneracji i czyszczenia pojazdów, jak i normalia oraz produkty do montażu opon itd.